معجون های وِیژه برای چربی سوزی

دوشنبه 6 دی 1400
12:08
کاظم

معجون لاغری معجزه آسای چای جینسینگ:

برای افزایش انرژی و متابولیسم بدن از معجون لاغری معجزه آسای چای جینسینگ استفاده کنید. برای تهیه معجون لاغری چای جینسینگ:

دو تکه جینسینگ، کمی دارچین و عسل را درون آب جوش بریزید و بگذارید ۵ دقیقه دم بکشد و بعد نوش جان کنید.

** در صورت داشتن هر نوع مشکل گوارشی یا … از مصرف این معجون های لاغری بدون مشورت با پزشک خودداری کنید . **

لاغری آرزوی بسیاری از افراد دارای اضافه وزن است که با ورزش و داشتن رژیم غذایی اصولی امکان پذیر است. برخی از مواد غذایی و معجون های خانگی باعث افزایش متابولیسم و هضم سریع غذای شما شده و در کنار داشتن یک رژیم غذایی مناسب و ورزش به لاغری و کاهش وزن سریع کمک می کنند.

معجون های لاغری با قدرت چربی سوزی

معجون لاغری کدو سبز :

برای سوزاندن کالری و کاهش وزن سریع از معجون لاغری کدو سبز استفاده کنید. برای تهیه معجون لاغری کدو سبز:

درون یک مخلوط کن یک عدد کدو سبز بزرگ، سه عدد خیار و یک عدد سیب سبز را ریخته و مخلوط کرده و آن را به صورت مایع استفاده کنید.

معجون انار و عسل :

برای کمک به لاغری سریع و آسان با استفاده از گریپ فروت و انار یک معجون چربی سوز بسازید. گریپ فروت باعث افزایش چربی سوزی بدن و انار با کاهش قند خون، چربی خون، فشار خون بالا باعث کاهش وزن می شود.

برای تهیه معجون انار و عسل:


در یک مخلوط کن نصف فنجان انار و نصف فنجان گریپ فروت خرد شده و ۱ قاشق چای خوری عسل طبیعی بریزید و خوب مخلوط کنید و آن را در یک لیوان بریزید و بنوشید.


معجون آناناس و دارچین :

برای افزایش چربی سوزی و کاهش اشتها از معجون آناناس و دارچین کمک بگیرید. برملائین موجود در آناناس به بهبود هضم غذا کمک می کند و دارچین با جلوگیری از پرخوری باعث لاغری و کاهش وزن می شود. برای تهیه معجون آناناس و دارچین :


در مخلوط کن ۱فنجان آناناس خرد شده و ۱/۲ قاشق چای خوری پودر دارچین و ۲ قاشق غذا خوری آب لیمو ترش بریزید و خوب هم بزنید و پس از آماده شدن این معجون فوق العاده را بنوشید.


معجون لیمو ترش و فلفل و شربت افرا:

یکی از بهترین معجون ها برای افزایش چربی سوزی و لاغری و کاهش وزن سریع بدن ترکیب لیمو ترش و فلفل می باشد.

برای تهیه این معجون عالی :

آب ۱ لیمو ترش تازه و ۱ قاشق چای خوری شربت افرا و ۱/۴ قاشق چای خوری فلفل کایین را با هم مخلوط کنید و قبل از هر وعده ی غذایی بنوشید.

معجون نارگیل و آناناس و رازیانه:

برای جلوگیری از پرخوری و کاهش اشتها و کمک به لاغری و کاهش وزن از آب نارگیل و رازیانه و آناناس استفاده نمایید. آناناس شامل برملائین است که التهاب را کاهش داده و می تواند به کاهش وزن کمک کند. رازیانه سبب سم زدایی روده شده و با پاک سازی روده به کاهش چربی شکم کمک می کند. برای تهیه معجون آناناس و نارگیل و رازیانه:

در مخلوط کن یک فنجان آب نارگیل تازه و ۱/۴ فنجان آناناس و ۱/۲ قاشق چای خوری رازیانه بریزید و مخلوط کنید. معجون شما آماده است می توانید بنوشید.

اسموتی لاغری تمشک و لیمو ترش :

برای سم زدایی بدن و کاهش چربی شکم و پهلو از تمشک و لیمو ترش استفاده کنید. لیمو ترش برای سم زدایی بدن و کاهش چربی مفید بوده و تمشک اشتها را کاهش داده و باعث لاغری خواهد شد. برای تهیه معجون تمشک و لیمو ترش:

در مخلوط کن دو فنجان تمشک خرد شده را با نصف فنجان آب و آب یک لیمو ترش تازه بریزید و خوب هم بزنید و این معجون را به عنوان میان وعده استفاده کنید.

معجون سرکه سیب و دارچین:

معجون سرکه سیب و دارچین، سبب کاهش سطح قند خون و بهبود متابولیسم بدن شده و با کاهش اشتها از پرخوری جلوگیری می کند. مقادیر بالای استیک اسید در سرکه سیب سطح انسولین خون را کاهش داده و به افزایش سوخت و ساز بدن کمک کرده و با کاهش اشتها باعث لاغری و کاهش وزن می شود.برای تهیه معجون سرکه سیب و دارچین :

درون مخلوط کن یک سیب قاچ خورده را با دو قاشق غذا خوری سرکه سیب، یک قاشق چای خوری پودر دارچین، یک قاشق چای خوری آب لیمو ترش تازه، دو قاشق چای خوری عسل و یک لیوان آب بریزید و بگذارید خوب با هم مخلوط شوند. این معجون را قبل از تمرینات ورزشی و به عنوان یک میان وعده استفاده کنید.

معجون هندوانه و زغال اخته :

معجون هندوانه و زغال اخته سرشار از آنتی اکسیدان است و باعث افزایش متابولیسم شده و به سم زدایی کمک می کند. این معجون با کاهش اشتها باعث لاغری و کاهش وزن می شود. برای تهیه معجون هندوانه و زغال اخته :

در مخلوط کن یک فنجان زغال اخته بدون هسته و ۷ فنجان هندوانه و ۱/۴ فنجان آب لیمو ترش تازه را بریزید و مخلوط کرده و از صافی رد کنید. این ترکیب چربی سوز را بعد از هر بار تمرینات ورزشی بنوشید.

معجون زنجبیل و لیمو ترش:

معجون زنجبیل و لیمو ترش سرشار از ویتامین C بوده و آنتی اکسیدان های فراوانی دارد و به سم زدایی بدن و کاهش چربی شکم و پهلو کمک می کند. برای تهیه معجون زنجبیل و لیمو ترش :

در مخلوط کن دو بند انگشت زنجبیل تازه و یک لیمو ترش تازه خرد شده و آب یک لیمو ترش تازه و ۱ لیتر آب را بریزید و خوب هم بزنید، از صافی رد کنید و هر روز صبح ناشتا بنوشید.

افزودن مقداری زیره سبز به معجون زنجبیل و لیمو ترش، سبب می شود این معجون مثل یک دیورتیک طبیعی عمل کرده و باعث لاغری و کاهش وزن شود.

آب کرفس :

برای افزایش چربی سوزی بدن و کمک به لاغری و کاهش وزن یکی از بهترین سبزیجات کرفس است که کالری بسیار کمی دارد. برای تهیه آب کرفس :

کرفس را آبگیری نمایید و سپس ۱لیوان آب کرفس را با ۱/۲ قاشق چای خوری سرکه سیب و ۱/۴ قاشق چای خوری فلفل سیاه ترکیب کنید و بنوشید.

دمنوش چای سبز و نعناع:

برای افزایش چربی سوزی و بهبود متابولیسم بدن و کمک به لاغری و کاهش وزن یکی از بهترین دمنوش های گیاهی دمنوش چای سبز و نعناع است. برای تهیه دمنوش چای سبز و نعناع :

درون یک قوری ۱ قاشق غذا خوری چای سبز و ۵ برگ تازه نعناع با یک فنجان آب داغ بریزید و بگذارید ۵ دقیقه بماند تا دم بکشد. دمنوش شما آماده است از صافی رد کنید و بنوشید.

اسموتی گریپ فروت و خیار:

برای سرعت بخشیدن به متابولیسم و افزایش چربی سوزی و سم زدایی کبد از اسموتی گریپ فروت و خیار استفاده کنید. برای تهیه معجون گریپ فروت و خیار:

درون یک مخلوط کن یک خیار خرد شده و با یک گریپ فروت متوسط خرد شده، یک لیمو ترش خرد شده، یک مشت نعناع و یک فنجان آب بریزید و خوب مخلوط کنید.این اسموتی را برای لاغری سریع می توانید ۳ تا ۵ بار در روز بنوشید.

اسموتی پاپایا و دارچین :

برای کاهش اشتها و جلوگیری از پرخوری و کمک به لاغری و کاهش وزن از اسموتی اسموتی پاپایا و دارچین استفاده کنید. برای تهیه معجون پاپایا و دارچین :

درون مخلوط کن ۱فنجان پاپایا خرد شده و یک لیوان آب و ۱/۲ قاشق چای خوری پودر دارچین بریزید و خوب ترکیب کنید. سپس اسموتی پاپایا را در لیوانی بریزید و میل کنید.

آب گوجه فرنگی و لیمو ترش:

برای افزایش چربی سوزی بدن و لاغری و کاهش وزن گوجه فرنگی یکی از بهترین سبزیجات است که با لیموترش معجون بی نظیری را تشکیل می دهد. برای تهیه معجون آب گوجه فرنگی و لیمو ترش:

۱ فنجان گوجه فرنگی تازه را آب بگیرید و با آب نصف لیمو ترش تازه ترکیب کنید و بنوشید.

معجون لاغری جعفری و لیمو ترش :

یکی از بهترین نوشیدنی ها و معجون های لاغری برای افزایش چربی سوزی بدن و لاغری سریع شکم و پهلو آب جعفری و لیمو ترش تازه است. برای تهیه معجون جعفری و لیمو ترش:

در یک مخلوط کن ۵۰ گرم جعفری تازه را با آب یک لیمو ترش تازه و یک لیوان آب بریزید و خوب هم بزنید. این نوشیدنی را ناشتا بنوشید تا چربی هایتان از بین برود.


[ بازدید : 438 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
نام :
ایمیل :
آدرس وب سایت :
متن :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S
کد امنیتی : ریست تصویر
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به rangsalamti است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار تجهیزات نمازخانه متن مقاله دل نوشته تحقیق چیستان مجله مثبت زندگی سبد پلاستیکی خرید وسایل شهربازی موتورسازی سیار تولید کننده دیگ بخار تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارچه برزنت اسپیس مجله زندگی بهتر تعمیر ماشین شارژی نوار خطر خرید نایلون حبابدار نایلون حبابدار خرید استند فلزی خرید نظم دهنده لباس انجام پروژه متلب خرید بک لینک خرید آنتی ویروس
بستن تبلیغات [X]